Szkolenia

OFERTA SZKOLENIOWA


Szkolenie skierowane do osób, które nie miały wcześniej styczności ze stylizacją rzęs, nie ukończyły profesjonalnego kursu w tym zakresie lub które chcą uzupełnić wiedzę z zakresu klasycznej stylizacji metodą 1:1.

Poznaj szczegóły

Szkolenie skierowane do stylistek, które ukończyły szkolenie podstawowe i chcą zrobić kolejny krok w swojej ścieżce rozwoju. Kurs skierowany jest również dla osób mających problemy z metodami objętościowymi i chciałyby uzupełnić wiedzę w tej dziedzinie.

Poznaj szczegóły

Szkolenie łączone trwające 3 dni, zawierające pakiet podstawowych metod stylizacji rzęs wykorzystywanych do pracy salonowej. Kurs skierowany jest do osób, które z jakichś powodów nie mogą rozłożyć szkoleń z metod klasycznych jak i wolumetrycznych w czasie. Ze względu na intensywność kursu, program szkoleniowy zalecamy odbyć w trybie indywidualnym.

Poznaj szczegóły

Szkolenie skierowane jest do stylistek zaawansowanych, pracujących już sprawnie z metodami klasycznymi i objętościowymi. Program został poszerzony o metodykę tempa pracy oraz idealne portfolio.

Poznaj szczegóły

Szkolenie techniczne, skierowane do stylistek po ukończonych szkoleniach z metody klasycznej lub objętościowej, które czują niedosyt w swojej wiedzy. Program zawiera ściśle techniczne aspekty pracy, które warunkują trwałą stylizację rzęs.

Poznaj szczegóły

Warsztaty skierowane do osób pracujących sprawnie z metodami objętościowymi, chcące poszerzyć zakres swoich usług o nowe trendy w stylizacji rzęs jakim jest efekt Glammy – poszarpanych rzęs.

Poznaj szczegóły

Warsztaty skierowane do osób, które ukończyły szkolenie z metody podstawowej jak i objętościowej, mające na celu poprawę jakości wykonywanych prac przez stylistkę poprzez wypracowanie idealnej techniki tworzenia kępek.

Poznaj szczegóły

Warsztaty skierowane do osób, które ukończyły szkolenie z metody podstawowej jak i objętościowej, mające na celu przyspieszenie tempa pracy oraz ukazania techniki stylizacji salonowej wykonanej w 1 godzinę.

Poznaj szczegóły

Szkolenie dla totalnie „zielonych” wprowadzające w świat stylizacji brwi. Pracujemy na farbie, uczymy się geometrii brwi, poznajemy depilacje woskiem.

Poznaj szczegóły

Szkolenie dwudniowe skierowane do osób które chcą kompleksowo rozpocząć przygodę ze stylizacją brwi. Szkolenie obejmuje prace na hennie i farbie. Po szkoleniu kursant jest w pełni gotowy do pracy jako stylista.

Poznaj szczegóły

Program szkolenia obejmuje zaawansowane techniki rysunku przedwstępnego za pomocą kredki a także pracę z farbką wraz szeroką kolorymetrią. Szkolenie zostało poszerzone o chemiczny zabieg laminacji brwi a także część marketingową.

Poznaj szczegóły

Warsztaty skierowane do osób które mają doświadczenie ze stylizacją brwi oraz dla fryzjerów i barberów którzy chcieliby poszerzyć swoją ofertę o męska stylizacje brwi. Program szkoleniowy skupia głównie uwagę na część praktyczną.

Szkolenie BROWber jest autorskim i jedynym takim szkoleniem w Polsce.

Poznaj szczegóły

Warsztaty dla stylistów brwi którzy mają problem z koloryzacją brwi dla blondynek. Po warsztatach nie będziesz mieć problemów z zaciemnieniem włosa a także, nauczę Cię jak dobrać kolor indywidualnie do swojej klientki.

Poznaj szczegóły

Warsztaty skierowane do osób które ukończyły szkolenie z lekkich objętości i chcą wprowadzić różnorodność w swojej ofercie lub mają problem z asertywnością wobec swoich klientek i robią większe objętości wbrew możliwościom rzęs naturalnych.

Warsztaty również są dla osób które chcą pozyskać całkiem nową grupę docelową klienta i tym samym zwiększyć liczbę swoich klientek.

Poznaj szczegóły

Szkolenie skierowane do osób początkujących a także dla tych chcących poszerzyć swoją wiedzę w tej dziedzinie. Uczestnik szkolenia nie musi mieć ukończonych żadnych szkoleń z tej dziedziny. Program szkolenia obejmuje część chemiczną oraz aspekty pracy z klientem.

Poznaj szczegóły

Szkolenie indywidualne z zakresu wybranego przez kursanta. Program może obejmować indywidualny tryb szkolenia z oferty szkoleniowca lub aspekty techniczne w ramach doszkolenia ustalane przed wybranym terminem. Zapytaj o najbliższy termin VIP!

Poznaj szczegóły