O nas

Rewelacyjny kurs! Jestem bardzo zadowolona, zajęcia przebiegały w bardzo miłej i ciepłej atmosferze. Świetna organizacja, zajęcie teoretyczne jak i praktyczne na bardzo wysokim poziomie. Duża dawka wiedzy oraz ciekawe i zróżnicowane ćwiczenia. Patrycja to przemiła osoba bardzo profesjonalna i mega doświadczona w branży. Swoją ogromna wiedzę przekazuje w sposób bardzo zrozumiały i dokładny. Nie ma pytań, na które Patrycja nie zna odpowiedzi. Świetne podejście do kursantek, mnóstwo cierpliwości i motywacji. Serdecznie polecam i na pewno skorzystam z innych kursów.

Wiola Bejda, kursantka

Jestem po ukończonym szkoleniu Brow Master Thuya i był to strzał w 10! Cudowna atmosfera, ogrom przekazanej wiedzy, masa motywacji, czysty profesjonalizm. Podczas szkolenia poruszona była każda z kwestii, od a do z, dowiedziałam się wszystkiego czego chciałam się dowiedzieć. Serdecznie polecam! Jeśli się ktoś zastanawia, to w zupełności mogę polecić ❤️

Karolina Grodzicka, kursantka

Szkolenie na najwyższym poziomie. Polecam z czystym sumieniem wszystkim kursantom, zwłaszcza tym które mają z czymś problem. Patrycja i jej bystre oko jest w stanie wyłapać każde niedociągnięcie ,każdy problem i wyeliminować go.

Monika Anna Keller, kursantka

Czas na rozwój

Dzięki mądrym zasadom i hiperproduktywności pomagamy zdobyć nowy zawód, podnieść kwalifikacje pracowników.

Korzystamy z wiedzy zagranicznych instruktorów, śledząc najnowsze trendy w branży. Współpracujemy z najlepszymi markami na rynku tj.: ImTheLashmaker, Thuya, LightBrow, Zola i inne selektywnie wybierane marki na których sami pracujemy i chętnie je polecamy.
Realizujemy projekty Unijne, KFS, ParP oraz MediRaty.
Nasze szkolenia ukończone są certyfikatami dwujęzycznymi. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły !

Kursanci

Naszą największa dumą są sukcesy naszych kursantów. Od podniesienia kwalifikacji po tytuły i puchary na mistrzostwach – wszystko to sprawia, że czujemy misje w tym co robimy.
Prowadzimy program dla naszych kursantów, które angażując się zdobywają możliwość tytułu ambasadora marki i dalszego rozwoju kariery.
Kursant po szkoleniu dostaje zniżkę na zakup potrzebnych produktów do rozpoczęcia pracy oraz nieograniczoną opiekę instruktora po szkoleniu.

STREFA SZKOLEŃ TEAM, GALERIA